Biz Yönetelim, Siz Rahat Edin...

HAKKIMIZDA

Neden Profesyonel Yönetim?

Türkiye şehirleşmenin gittikçe arttığı bir ülke. Trakya ise bunun daha da yoğun yaşandığı bir bölge durumunda. Toplu yaşam alanları sürekli artıyor, her gün yeni bir proje hayata geçiyor. Bunların en az %98’inin  bir yöneticisinin bulunması kanunen mecburidir.
Günümüzün yoğun iş temposunda çoğu kat malikleri haklı olarak emek ve zaman harcamak gerektiren, daha da önemlisi bazen komşularla ilişkileri bozma potansiyeli olan böyle bir görevi üstlenmekten kaçınıyor. Dolayısı ile profesyonel apartman/site yönetim hizmetleri son yıllarda gelişim gösteren bir sektör haline geldi.
 

Çorlu Yönetim profesyonel olarak apartman ve site yönetimi konusunda hizmet veren
bölgenin lider yönetim firmasıdır.

 

Nasıl Çalışıyoruz?

Bizi bölgede lider hale getiren ana prensibimiz, üstendiğimiz projeyi, kat malikleri ile sürekli dayanışma içinde, onların istek ve beklentileri doğrultusunda ama asla değerli zamanlarını çalmadan yürütmektir. Bizimle çalışmanız halinde yöneticiniz 7/24 hizmetinizde bulunacak, genel işleyiş ile ilgili konularda daima ulaşılabilir olacaktır. 
 
Bir diğer önemli prensibimiz de şeffaflıktır. Site/apartmanınız ile ilgili tüm defter ve hesaplar istendiği anda denetçi olsun olmasın dileyen kat malikinin kontrolüne açıktır. Her ay sonunda gelir ve giderler bilançosu duyuru yolu ile sakinlere iletilir.

Neler Yapıyoruz?

Yönetsel işlerin yanı sıra çözüm ortaklarımız ile site/apartmanınıza temizlik, bakım, ilaçlama gibi rutin hizmetler sunarak ve tamir, tadilat, onarım gibi durumlara zaman kaybetmeksizin müdahale ederek size en doğal hakkınız olan konutunuzda konfor ile yaşama imkanı sağlıyoruz. 

Neden Biz?

Siz de Çorlu Yönetim’i tercih ederek toplu yaşam alanınızın hukuki yönden sağlam, mali yönden güçlü, idari yönden verimli, sosyal yönden zengin ve yaşamak için tercih edilir olmasını sağlayabilir, konutunuzun değerine değer katabilirsiniz.

 

 

6d9023af-d901-4b01-ba23-2945152e25ee.jpg

Prensiplerimiz;

Hareket noktamızı oluşturan olmazsa olmaz prensiplerimiz şunlardır:
 • Projenin gerektirdiği şekilde profesyonelce yönetim icra etmek,
 • 7/24 ulaşılabilirlik,
 • Hizmet alanların en üst düzeyde memnuniyetini sağlamak,
 • Güvenilirlik,
 • Şeffaflık ve hesap verebilirlik,
 • Teknolojik altyapıya sahip olmak,
 • Uzman, nitelikli personel barındırmak,
 • Mevzuat ve hukuki yönlerden güçlü olmak,
 • Yenilikçi bakış açısı,
 • Tüm paydaşları dikkate alan çözümler.

 

 

 

 

Misyonumuz;

Üstendiği projeyi, projenin esas sahipleri ile sürekli dayanışma ve fikir alışverişi içinde onlar adına yürütmek, beklentilerini, ihtiyaçlarını bilerek en kısa sürede karşılayacak şekilde organize olmak, tüm hizmet alanların memnuniyetlerini üst seviyede sağlamaktır. Gelebilecek bir tek şikayet bile uykumuzu kaçırmaya sebep olacaktır.

Vizyonumuz;

Kısa vadede bölgede, uzun vadede ise tüm yurt çapında hizmet kalitesi ve kurumsal kimliği ile sektöre yön veren güçlü bir firma olmak, üstlendiği tüm projelere değer katarak görevi iade ettiği an itibariyle, aldığı andan çok daha iyi bir noktaya getirmiş olmaktır.

 

 

Çorlu Yönetim - Profesyonel Apartman / Site Yönetimi
 • Adres: Esentepe Mah. Adnan Doğu Cad. 1/C, D:11 Çorlu / Tekirdağ • (c)2018, Her Hakkı Saklıdır, Çorlu Yönetim - Profesyonel Apartman / Site Yönetimi
  Web Tasarım : ElitNET